Join our team

    02 Aug, 2021

    Testētājs/a

    Vakance vairs nav aktuāla

    Pienākumi: • Izstrādāt un uzturēt testa plānus uzņēmuma ražošanas un smart-city WEB IT risinājumiem • Izstrādāt un uzturēt biznesa kritisko IT sistēmu testa plānus • Veidot automatizētos testus kritiskākajām lietotāja funkcionalitātēm • Darbs komandā ar izstrādātājiem, inženieriem, dizaineriem un projekta vadītāju, lai izstrādātu jaunas funkcijas un novērstu trūkumus • Ievērot iekšējos uzņēmuma izstrādes un darba uzskaites procesus • Dalība projekta plānošanā, jaunu prasību definēšanā un projekta testa scenāriju ieviešanā

    Prasības kandidātiem: • Vismaz 2 gadu iepriekšēja pieredze testētāja pozīcijā; • Zināšanas par programmatūras testēšanas metodoloģijām, procesiem, rīkiem un principiem; • Zināšanas par IoT risinājumiem un to testēšanu; • Spēcīgas analītiskās prasmes, pievēršot uzmanību detaļām; • Pieredze darbā ar PHP (OOP, MVC); • Pieredze darbā ar populārākajiem PHP framework (Laravel, Symfony, u.c.); • Pieredze darbā ar JavaScript framework (React, Angular, Vue.js); • Labas HTML, SAAS/SCSS zināšanas, izpratne par mūsdienīgu UI/UX ieviešanu; • Labas komunikācijas prasmes latviešu un angļu valodā.

    Dosim priekšroku kandidātiem, kuriem ir: • Iepriekšēja pieredze ražošanas nozarē un biznesa risinājumu testēšanā; • Pieredze automatizētu testu ieviešanā un uzturēšanā; • Pieredze darbā ar Atlassian Jira vai Asana;

    Mēs piedāvājam: • mēneša atalgojumu 1200.00 līdz 2500.00 EUR pirms nodokļu nomaksas (bruto), atbilstoši pieredzei un darba rezultātiem; • iespēju papildināt savas zināšanas un sertificēties; • sociālās garantijas; • stabilu, uz izaugsmi un sasniegumiem vērstu darba vidi; • atbildīgu, dinamisku darbu draudzīgā un profesionālā komandā;